WildMix
tr en

Hakkımızda

yok


HAKKIMIZDA

ECODAB Gıda Tar.Koz.Yağ Yem San.ve Tic. Ltd.Şti 2010 yılında Isparta'nın Kesme kasabasında kurulmuş ve zaten tıbbi ve aromatik bitkileri işleyen,yağını ve suyunu çıkaran İnan Tarım Ürünleri Ticaret'in gül yağı, gül konkreti ve gül suyu üretimini gül memleketi olan Isparta'da üstlenmiştir.

Üretilen bitkisel esansiyel yağlardan yem katkı maddeleri üretmeyi gelecek projeleri arasına ekleyen firma 2011 yılında izin işlemlerini tamamladığı WILDMIX® yem katkı maddelerini formüle ederek üretime başladı.

 WILDMIX yem katkı maddelerinin üretiminde de kullandığımız bitkisel extraktları,esansiyel ve eterik yağları,daha kaliteli üretim yapabilmek için  Türkiye’nin birçok bölgesinde hammadde toplama merkezlerine sahip olan kendi firmamız İnan Tarım Ürünleri Ticaret‘ten temin etmekteyiz.

WILDMIX® yem katkı maddelerinin formulünde yerli ve yabancı piyasadaki birçok marka adı altında ki ürünlerin aksine 100% saf ve doğal tıbbi ve aromatik bitkisel yağlar kullanılmaktadır. Yine kullandığımız kekik yağı HACCP, ISO ve ECOCERT sertifikalı olduğu için gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda kalitemizin arkasında gönül rahatlığıyla duruyoruz.

 

 

Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   S.S.S   |   İletişim

 

Copyright © 2022 WildMix - Tüm Hakları Saklıdır.
Kodlama ve Tasarım - GK TASARIM